Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Milejewie

Logo szkoły

82-316 Milejewo ul. Szkolna 1

tel. 55 231 12 85

WOLONTARIAT

opiekun SKC

mgr Anna Lebioda

Znalezione obrazy dla zapytania caritas

 

Kiermasz ciast i stroików świątecznych

 

W dniu 14.12.2016 r. odbył się kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez uczestników SCK, Panie ze świetlicy i uczniów. Z kiermaszu uzyskano dochód 760 zł. Na prośbę Rady Rodziców zakupiono na kwotę 640, 05 zł. paczki rzeczowe dla trzech rodzin z naszej szkoły będących w trudnej sytuacji. SKC przekazało również 100 zł. na Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pozyskano również sponsora na 22 paczki dla uczniów naszej szkoły. W spotkaniu zorganizowanym przez Elbląskie Caritas ze Świętym Mikołajem i przedstawieniu „Opowieść wigilijna” w Elblągu w dniu 3.12.2017 r. wzięło udział 40 uczniów.

 

 

 

Walentynki - kiermasz ciast i loteria fantowa

 

Dnia 14.02.2017 r. Szkolne Koło Caritas i Rada Rodziców zorganizowali kiermasz ciast i ciasteczek oraz loterię fantową, z którego zebrano kwotę 1694,23zł. Pieniądze w kwocie 200 zł. przekazano dla Samorządu Uczniowskiego, 500 zł. dla Hospicjum w Elblągu i 500 zł. dla nauczyciela z Kwidzyna, który uległ wypadkowi i przebywa w Klinice Budzik w Olsztynie. Pozostałą kwotę 494,23 zł przekazano dla Szkolnego Koła Caritas na materiały i pomoc dla uczniów naszej szkoły.

 

 

Spotkanie Opłatkowe do Klubu Emerytów i Rencistów w Milejewie.

 

Program artystyczny bożonarodzeniowy i koncert kolęd przygotowały pani Stefania Doerfer i Anna Lebioda. Czas spędzony w tak miłej i świątecznej atmosferze wśród starszego pokolenia wywarł na nas niesamowite wrażenia.

 

 

Kiermasz Wielkanocny

 

Z okazji Świąt wielkanocnych uczestnicy SKC i Rodzice przygotowali ozdoby na kiermasz. W związku ze zbliżającymi Świętami życzymy wszystkiego najlepszego, dużo radości i szczęścia oraz błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego.